Naujienos

Protų kova „Lietuvių kalbos labirintais“

2024 03 08

Vasario 21-ąją minima Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Kiekviena tauta siekia išsaugoti savo kalbą kaip vieną iš tautos ypatybių. Vasario 16 d. – kovo 11 d. Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos, skirtos lietuvių kalbos sklaidai, kalbos prestižui didinti. Prie Lietuvių kalbos dienų prisidėjo ir Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Kovo 8 d. rajono ugdymo įstaigų 8-9 klasių mokinių komandos buvo kviečiamos į protų kovą „Lietuvių kalbos labirintais“. Renginyje panoro dalyvauti dvi Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos 8 klasių komandos, trys Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos 9 klasių komandos bei viena Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos 9 klasės komanda.

Visus atvykusius pasveikino Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus. Renginį vedė Kupiškio rajono savivaldybės vyriausioji specialistė Irėna Dugnienė, jai talkino bibliotekininkė Neringa Paukštienė. Šešios 8-9 klasių mokinių komandos išbandė savo jėgas atsakydamos į įvairius klausimus, susijusius su lietuvių kalba. Už dalyvavimą renginyje kiekviena komanda gavo po padėką ir saldžią dovanėlę.

Dėkojame mokiniams ir mokinius atlydėjusioms mokytojoms.

Direktoriaus pavaduotoja kultūrai Skaistė Bakanienė


Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-12