Naujienos

Muzikos mėgėjams ir ne tik

2021 03 09

Naxos Music Library – ir pramogai, ir mokslui
Duomenų bazėje rasite nepaprastą stilių, skonių ir muzikinių įrašų  įvairovę – ne tik klasikos, bet ir džiazo, bliuzo, roko ir pop garso įrašų, garsinių knygų, kino filmų muzikos, muzikos vaikams, operos libretų, paskaitų apie klasikinės muzikos istoriją.
Naxos Music Library  skirta ir mokymosi tikslams – nuo Baroko epochos kompozitorių kūrinių iki dvidešimtojo amžiaus muzikos lobyno.
Skiltyje Darbų analizė didžiausias dėmesys skiriamas žymiausiems klasikos kūriniams, jų analizei, kurią pateikė Jungtinės Karalystės muzikos ekspertai. Jos skirtos ne tik studijuojantiems muziką, bet ir tiems, kurie nori giliau analizuoti kūrinį, o nuorodos į atskirus kūrinius leidžia geriau tai suprasti ir įvertinti.
Skiltis Klausyk! – skirta tiems, kurie mokosi garsinio suvokimo įgūdžių. Atliekami pratimai yra suskirstyti pagal sudėtingumą, pradedant paprastu atskirų muzikinių elementų atpažinimu, baigiant sudėtingesniu, siekiant išsiaiškinti, kuriame muzikos istorijos laikotarpyje kompozicija galėjo būti parašyta.
Muzikologijos skiltyje  nagrinėjamos muzikos industrijos tendencijos, vykstantys technologiniai pokyčiai muzikoje, pateikiamos įvairios muzikos kritikų bei kompozitorių nuomonės skirtingais klausimais.
 
Kreipkitės el. paštu jolmoko@gmail.com dėl prisijungimo.
Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį.
Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-09