Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Žvilgsnis į Kupiškį"

2020 09 11

Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka vykdo projektą „Kartas sujungianti fotografija“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, remia Kupiškio rajono savivaldybė. Jo tikslas – Kupiškio krašto kultūros paveldo išsaugojimas ir jo savitumo atskleidimas per fotografijos meno retrospektyvą ir naujas kūrybines iniciatyvas, į jas įtraukiant kraštiečius fotomenininkus ir fotografus mėgėjus.
Kupiškio viešojoje bibliotekoje ir erdvėse aplink ją (Krantinės g. 24) veikia retrospektyvinė fotografijų paroda „Kupiškis ir kupiškėnai“ ir birželio 6–7 d. vykusio fotografų plenero „Pasivaikščiojimai po Kupiškį“ darbų paroda.
Fotografus mėgėjus kviečiame dalyvauti konkurse „Žvilgsnis į Kupiškį 2“. Kodėl 2? Prieš keletą metų panašų konkursą jau buvome organizavę. Fotografijas, kuriose užfiksuoti šiandienos Kupiškio krašto vaizdai ir žmonės, iki rugsėjo 25d. prašome siųsti el. paštu lina.matiukaite@kupiskis.rvb.lt arba lina.matiukaite@gmail.com . Vienas autorius gali atsiųsti iki 3 fotografijų (jos turi būti išsaugotos jpg formatu, nesumažintos).
Nuo spalio 2 d. fotografijos, neįvardijant jų autorių, bus paskelbtos Kupiškio viešosios bibliotekos „Facebook“ paskyroje. Vyks gražiausios (labiausiai patikusios) fotografijos rinkimai, kuriuose galės dalyvauti visi socialinių tinklų vartotojai. Geriausią fotografiją išrinks ir fotografų profesionalų komisija. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais ir dovanomis, bus parengta fotografijų paroda „Mano žvilgsnis į Kupiškį“.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-22