Naujienos

Gali būti įdomu ir Tau?!

2023 01 06

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2021 m. gruodžio 1 d. pradėjo įgyvendinti ERASMUS+ projektą „Europa skaito ir kuria. Pirmoji Europos skaitmeninė knygų anonsų ir suaugusiųjų kūrybinių išraiškų biblioteka” („EU-READ&ART. The first European digital library of book trailers and adult creative expressions”) . Projekto pavadinimo oficialus trumpinys „EU-READ&ART”.

Dabar kuriama platforma – skaitmeninė knygų anonsų biblioteka. Šioje platformoje šešių šalių partnerių dalyviai iš Lietuvos, Italijos, Vokietijos, Slovėnijos, Graikijos,  Prancūzijos kuria ir talpina knygų anonsus. Šiuo metu platforma jau veikia, bet vis koregujama. Joje jau patalpinta daugiau nei 300, o iki metų pabaigos bus 500 knygų anonsų. Tuo pačiu metu vyksta ir šios platformos testavimas bei tarptautinė viešinimo veikla. Projekte kviečiami dalyvauti žmonės nuo 50 metų, bet į veiklas įsijungti gali visi skaitytojai, suinteresuotos institucijos, kuriems knyga ir skaitymas yra neatsiejama gyvenimo dalis, kurie norėtų rekomenduoti perskaitytą knygą kitiems ar norėtų prisidėti savanoriška, kūrybiška veikla. 

Be pagrindinio dalyko (knygų anonsų) platformoje yra patalpinta ir kita informacija: mokymosi programa  kaip fotografuoti, filmuoti, kurti, montuoti ir t. t. anonsus, blogai ir kt. 

Kviečiame naudotis jau sukurtais produktais:

https://europeanbooktrailers.eu/

Projekto „EU-READ&ART” pristatymas

Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-06