Naujienos

„Ad astra”: 3×3 su geriausiais Panevėžio regiono bibliotekininkais

2024 05 14

Šventė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje – įteikti „Ad astra” apdovanojimai geriausiems regiono bibliotekininkams. Šiemet tai Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja AUSTĖJA JASAITIENĖ, Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaškų Vandos Zaborskaitės bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė ALDONA ONIŪNIENĖ ir Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos bibliotekininkė AUŠRA KASPARIENĖ.

„Jau aštuntą kartą susirenkame apdovanoti regiono geriausiųjų. Šiemet turėsime jau 24 žmones, kuriuos pagerbiame už G. Petkevičaitės-Bitės vertybių puoselėjimą – atvirumą, pastabumą, tobulėjimą ir – svarbiausia – dalijimąsi su kitais”, – teigė G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Greta Kėvelaitienė.

„Kadangi universitete studijavau ne bibliotekininkystę ir kurį laiką dirbau kitus darbus, šis apdovanojimas – tarsi paskutinis įrodymas sau pačiai, kad visgi galiu save vadinti bibliotekininke. Bibliotekoje dirbu jau 7 metus ir kartais pagaudavau save pagalvojant, jog dar nežinau kažkokios paslapties, kurią žino ir saugo šios nuostabios specialybės atstovai. Šiandien manau, kad paslaptis paprasta – mylėti tai, ką darai, nebandyti savęs įrėminti ir drąsiai improvizuoti”, – šypsosi A. Jasaitienė.

„Labai didelė garbė gauti „Ad astra“ apdovanojimą. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mano darbai pastebimi. Kartu tai didelė motyvacija nesustoti, dirbti, tobulėti, ieškoti naujų formų. Šį apdovanojimą dalinuosi su mane visada palaikančia viešosios bibliotekos administracija, Vaškų miestelio bendruomene”, – sako A. Oniūnienė.

„Ad astra” man netikėta. Dirbau paprastą darbą bibliotekoje – įvairios edukacinės veiklos, integruotos pamokos. Žinoma, malonu turėti šalia kolegas, kurie palaiko ir įvertina”, – teigia A. Kasparienė.

Daugiau skaityti čia

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-16