Naujienos

Kelionė į knygelių šalį...

20191015 103006

Kupiškio mokyklos Varpelis „Angeliukų" grupės bendruomenė kartu su Kupiškio viešąja biblioteka vykdo projektą „Kelionė į knygelių šalį..." (skaitiniai netradicinėje erdvėje). Jame dalyvaujančių vaikučių amžius 3–5 metai. Projekto tikslas – nusiteikti išklausyti kitą ir išreikšti save bei savo patirtį kalba.

Skaityti daugiau...

Knygos bičiuliai po vasaros sugrįžo pašnekesiams apie knygas

DSCF7866

Vasara baigėsi. Medžiai jau puošiasi visomis rudens spalvomis. Vėsus oras vėl kviečia grįžti į jaukų kampelį susitikti su bičiuliais ir prie arbatos puodelio pasišnekučiuoti apie perskaitytas knygas.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas Septintasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas 2019

Nacionalinis vaikų lit

Kviečiame dalyvauti apklausoje

Šiuo metu visoje Lietuvoje atliekama bibliotekų lankytojų, viešos interneto prieigos vartotojų apklausa. Šia apklausa siekiama ištirti Jūsų naudojimosi internetu įpročius bei sužinoti Jūsų nuomonę apie biblioteką, kurioje lankotės.

Skaityti daugiau...

Poezijos popietė su Eugenija Katauskiene

DSCF7436

Gegužės 14 d. bibliotekininkės Ala Kiaušienė ir Laimutė Kliopkinienė į svečius pasikvietė kupiškietę, poetę Eugeniją Katauskienę. Susitikime dalyvavo P.Matulionio progimnazijos Kupos skyriaus mokiniai. E. Katauskienė papasakojo apie save, savo vaikystę. Mielai prisiminė mokyklą ir mokytojus.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija