Sporto fiesta Palėvenėlėje

1560847581615

Šeštadienį Palėvenėlėje – kaime ant marių kranto – peraūžė SPORTO FIESTA. Šventės metu buvo iškilmingai pristatomos valtys, kurias Palėvenėlės kaimo bendruomenė įsigijo įgyvendindami projektą „Atostogos Palėvenėlėje". Projekto tikslas – propaguoti sveiką gyvenimo būdą, pagerinti poilsiavimo galimybes Palėvenėlės kaime, suaktyvinti bendruomenės veiklą. Projektui įgyvendinti buvo skirta 1420,00 Eur paramos. Šiomis lėšomis bendruomenė sustiprino materialinę bazę – įsigijo 2 valtis, gelbėjimosi liemenių ir karutį valtims vežti.
Šventės metu trenerė Eleonora mokė teisingo kvėpavimo ir ėjimo su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Po šios treniruotės moterų savijauta buvo puiki. Neturintys šiaurietiško ėjimo lazdų nuo šių metų sausio mėnesio turi galimybę jas nemokamai pasiskolinti Kupiškio Viešojoje bibliotekoje ir bibliotekos padaliniuose.
Kol vieni mokėsi teisingo kvėpavimo ir vaikščiojimo su šiaurietiško ėjimo lazdomis, kiti dalyvavo komandinėse estafetėse. Po renginio komandų nariai, kaip tikroje olimpiadoje buvo apdovanoti aukso, sidabro, bronzos medaliais.
Šventėje dalyvavo daugiau kaip šimtas žmonių.

Renginio foto Vilės Leščinskienės

Sandra Škinderytė
Palėvenėlės skaitytojų aptarnavimo punkto bibliotekininkė