Valandėlė „Sapnų katytė“

IMG 20190603 112719

Vakar, birželio 2 dieną, rašytojui ir dailininkui Kęstučiui Kasparavičiui sukako 65 metai. Ta proga Salamiesčio bibliotekos bibliotekininkė Gražina Laucienė savo ištikimus draugus, 2–4 klasių mokinius ir mokytoją D. Zovienę, pakvietė į valandėlę vaikams „Sapnų katytė", skirtą rašytojo jubiliejui. Nešini K. Kasparavičiaus knygelėmis keliavome į lauką. Šilta saulutė, žydinčios gėlės – nuostabi aplinka pokalbiui apie puikų rašytoją, talentingą dailininką Kęstutį Kasparavičių.
Bibliotekininkė papasakojo apie rašytojo vaikystę, prabėgusią sename dvare Trakų rajone, netoli Aukštadvario, rašytojo nepriklausomą sielą, kuri troško laisvės. Jaunystėje dalyvavo hipių judėjime, protestuose prieš tarybų valdžią. Ir dabar jam patinka dirbti vienam, niekieno netrukdomam. Rašytojo knygos – meno kūriniai, kuriuose tobulai dera tekstas, iliustracijos, žodis ir spalva. Bibliotekininkė vaikams paskaitė ištrauką iš knygelės „Katytės sapnas". Knygelės skaityti nebaigė, kad vaikams išliktų intriga užsukti į biblioteką ir patiems paskaityti apie tolimesnius katytė Piksės nuotykius.
Bibliotekininkė padėkojo vaikams ir mokytojai D. Zovienei už gražią, prasmingą draugystę su biblioteka, už smagiai vykusius renginius, palinkėjo geros vasaros. Vaikams padovanojo kupiškėno poeto Viliaus Baltrėno knygeles „Boružėlė – puotą kėlė!", pasidarė bendrą nuotrauką ir sutarė susitikti rudenį. Geros vasaros!

Gražina Laucienė
Salamiesčio padalinio bibliotekininkė

IMG 20190603 112630  IMG 20190603 113648