Smagi šventė Antašavoje

20190518 131913

Gegužės 18 dieną (šeštadienį) Antašavos Laisvės aikštėje surengta Šeimos ir bendruomenės šventė.
Į aikštę rinkosi žmonės iš miestelio ir aplinkinių gyvenviečių, atvažiavo aplankyti savo gimtojo miestelio ir jau miestuose gyvenantys jaunuoliai, kai kurie su šeimomis. Pakviesti iškart sutiko dalyvauti ir Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas bei seimo narys Viktoras Rinkevičius, Antašavos bendruomenės krikštatėvis.
Ši šventė jau yra tapus tradicine, o šiais metais dar buvo ir dviguba proga. Antašavos miestelio bendruomenė švenčia 18 metų nuo bendruomenės įkūrimo, o taip pat sukanka 15 metų kaip įstojimo į Europos Sąjungą proga bendruomenės pastangomis įkurta ir kaštonais apsodinta Antašavos Laisvės aikštė.
Renginio vedėja Antašavos laisvalaikio salės vadybininkė Alida Kacinauskienė kalbino garbingus valdžios atstovus, bendruomenės įkūrėją ir pirmąjį pirmininką Albiną Vaižmužį, dabartinę pirmininkę Laisvą Čiuliepienę, priminė ir antrosios pirmininkės Onos Pauliukienės nuveiktus darbus. Ir, žinoma, visus apdovanojo gėlėmis bei Antašavos bendruomenės suvenyrais.
Šventėje pasirodė, gerą nuotaiką dalino ir šokti kvietė Panevėžio rajono Tiltagalių KC Gelažių populiarios muzikos grupė „Varsa" (vadovė Jovita Baronienė), Biržų rajono Papilių KN moterų ansamblis „Sentimentai" (vadovė Valerija Puodžiūnienė), o Antašavos laisvalaikio salės vaikų saviraiškos studija „Fortūna" sušoko du pasiruoštus pasirodymus.
Šventės svečiai gardžiavosi „Šeimyniška", ant laužo verdančia, sriuba, vaišino vienas kitą savo atsineštais skanėstais. Užkandžiaudami bendravo su vis rečiau sutinkamais kaimynais. Gražūs ir šilti šventės įspūdžiai išliks visiems dar ilgai.


Rūta Radavičienė
Antašavos padalinio bibliotekininkė

Renginio foto R. Radavičienės