Laimės amžius. Kaip išsaugoti sveikas smegenis

DSCF7022

Atėjus pavasariui visi nori ne tik atrodyti gražiai, bet ir jaustis geriau. Tai laikas, kai reikėtų pasirūpinti savo sveikata ir nebūtinai naudojant tradicines priemones. Be vaistų, papildų, vitaminų, galima savo organizmą stiprinti ir naudojant eterinius aliejus.
Kovo 26 dieną bibliotekoje lankėsi gydytoja epidemiologė iš Klaipėdos Galina Ščiukina. Nemažam būreliui susirinkusiųjų viešnia pasakojo, kaip išsaugoti sveikas smegenis, kaip išvengti insultų, hipertenzijos, aterosklerozės. Apklausos rodo, kad sulaukti šimto metų norėtų tik aštuoniolika procentų apklaustųjų. Dauguma bijo sunkios senatvės, atminties sutrikimų ir kitų negalavimų. Bet sulaukti šimto metų galima ir gyvenant kokybišką gyvenimą, tvirtino gydytoja. Tam nereiktų naudoti daug cheminių preparatų, o naudoti natūralius produktus, daryti mankštą, taisyklingai kvėpuoti. Puikus būdas padėti sau, tai naudoti eterinius aliejus. Viešnia pasakojo, kokius aliejų mišinius naudoti ir kam jie gali pagelbėti. Rekomenduojama naudoti rapsų aliejų, o kedro aliejus yra prieš aterosklerozę, sveika smegenims ir gelbsti nuo toksinų. Naudojant tik po vieną lašelį aliejaus į dieną galima kuo puikiausiai pasirūpinti savo sveikata.
Paskaitos pabaigoje susirinkusieji neskubėjo skirstytis, dar daug ko norėjo paklausti viešnios. Kiekvienas norėjo rasti sau tinkamą eterinių aliejų mišinį, ar pasikonsultuoti dėl savo negalavimų. Atsisveikindami susirinkusieji sakė, kad laikas labai greit prabėgo ir ateityje norėtų dar tokių susitikimų. Tikiuosi, kad kiekvienas apsilankęs susitikime galės sutikti pavasarį sveikesnis ir energingesnis.

Rita Senvaitienė
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

DSCF7016  DSCF7024
 DSCF7020  DSCF7019