Išrinkome metų knygą vaikams

DSCF6802 Metu rinkimuose dalyvaujancios knygos

Metų knyga vaikams Kupiškio viešosios bibliotekos Lankytojų aptarnavimo skyriaus Vaikų erdvėje išrinkta Jurgos Vilės ir Linos Itagaki komiksų knyga „Sibiro haiku". Manome, kad vaikų širdelėse atgarsį surado autorių jautriai papasakota skaudi Algiuko istorija.
Bibliotekininkės A. Kiaušienė ir L. Kliopkinienė jau 2018 m. gruodžio mėnesį pradėjo pristatinėti vaikų knygų penketuką Kupiškio P. Matulionio Kupos pradinio ugdymo skyriaus 3–4 klasių mokinukams.
Kartu su vaikais ir mokytojomis nutarėme, kad būtinai turime dalyvauti šioje knygų rinkimų akcijoje. Juk mes taip pat mėgstame skaityti knygas ir galime pareikšti savo nuomonę.
Vaikai atidžiai stebėjo šių vaikiškų knygelių pristatymus, išsirinko kiekvienam labiausiai patikusią knygelę ir kartu su mokytojomis aktyviai dalyvavo balsavime, kuris vyko klasėse ir Vaikų erdvėje esančioje „balsadėžėje", kad visi apsilankę galėtų išreikšti savo nuomonę.
Vaikų knygų penketuką taip pat pristatėme Kupiškio rajono Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos 3–4 klasių mokiniams. Su paauglių knygų penketuku apsilankėme Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje.
Dabar kartu su vaikais nekantriai laukiame Knygų mugės, spėliojame – kokia gi knyga bus išrinkta, ir, tikimės, kad tai bus ta, kurią pasirinkome mes: Jurgos Vilės ir Linos Itagaki „Sibiro haiku"!

Laimutė Kliopkinienė
Kupiškio viešosios bibliotekos Lankytojų aptarnavimo skyriaus
vyresn. bibliotekininkė

 DSCF6800 is kaires A.Kiausiene ir L.Kliopkiniene mokiniams pristato knygas  1  DSCF6800 is kaires A.Kiausiene ir L.Kliopkiniene mokiniams pristato knygas  2  DSCF6800 is kaires A.Kiausiene ir L.Kliopkiniene mokiniams pristato knygas  3
 DSCF6808 Vaikai renka Metu knyga 1 DSCF6808 Vaikai renka Metu knyga 2   DSCF6808 Vaikai renka Metu knyga 3