Atverk širdį gerumui

IMG 20190117 153111

Sausio 17 d. Virbališkiuose vyko muzikinė-literatūrinė popietė „Atverk širdį gerumui". Renginio pradžioje vedančiosios Lidijos Mačiulienės paskaityta pasaka apie gerumą, paskatino visus susimąstyti, iš kur atsiranda gerumas. Malonu buvo pristatyti popietės svečius iš Kupiškio socialinės globos namų. Skambėjo šių namų gyventojų kapelos „Žvangučiai" (meno vadovai Sigitas Malinauskas ir Robertas Rutkauskas) smagios ir visiems gerai žinomos dainos, todėl susirinkusieji mielai dainavo kartu. Žiūrovų gausūs aplodismentai, šypsenos palaikė dainuojančius, o eilėraščių posmai apie gerumą, priminė visiems „Kiek dovanosi tu kitiems Gerumo, tiek iš kitų jo gausi pats..." Duetų pasirodyme skambėjo populiariosios dainos, kurios niekada nesensta. Poezijos posmai, kapelos „Žvangučiai" šaunūs atlikėjai pripildė renginio dalyvių širdis gerumo, džiaugsmo. Tikimės, kad ne tik šventėje pastebėsime šalia esantį, pasidalinsime su kitu savo laiku, geru žodžiu, džiaugsmu, meile.
Popietės metu Kupiškio socialinės globos namų gyventojų ir keramikų parodą „Keramikos menas žmogaus gerovei" pristatė užimtumo specialistė Raminta Murnikova. Ji papasakojo apie vykusį projektą „Lipdau pasaulį ir save: keramikos menas žmogaus gerovei". Keramikos darbai buvo jau eksponuojami Šepetoje, Vilniuje, Uoginiuose, Virbališkių bibliotekoje, o iki vasario mėn. pabaigos dar galėsime pasigrožėti Virbališkių buvusios mokyklos patalpose. Sužinojome, kad globos namų gyventojai noriai koncertuoja ir džiaugiasi galėdami aplankyti kitų bendruomenių organizuojamus renginius.
Po koncerto, renginio organizatorės Virbališkių bibliotekos darbuotojos ir Laukminiškių kaimo muziejininkė visus vaišino kvapnia arbata, kava ir kaimišku sūriu. Laikas praleistas kartu širdis pripildė gerumo, ramybės ir pasitikėjimo.
Virbališkių kaimo ir Kupiškio socialinės globos namų bendruomenių, Laukminiškių kaimo muziejaus bendradarbiavimas tęsiamas. Džiugina užsimezgusi nuoširdi draugystė. Visada lauksime atvykstant svečių ir pasirodant su naujais darbais, koncertine programa. O ši popietė priminė, kad turime rasti laiko poezijai, muzikai, kūrybai, bendravimui ir gerai pasvarstyti, kokios vertybės mūsų gyvenime svarbiausios.
Dėkojame Kupiškio socialinės globos namų gyventojų kapelai „Žvangučiai" ir bendruomenei, kad turėjome galimybę susipažinti su jų kūryba, kuri pripildo širdį šiluma, spalvomis, palieka šviesias mintis.

Lidija Mačiulienė
Virbališkių vyresn. bibliotekininkė

IMG 20190117 152740 1 IMG 20190117 151655 1 IMG 20190117 153133 2
IMG 20190117 160037 IMG 20190117 160244 IMG 20190117 161505